Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2012. július
2012. július
2012. szeptember 12.
1stinternationaldays-tanul

A SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM MEZŐGAZDASÁGI KAR A HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FELSŐFOKÚ MEZŐGAZDASÁGI OKTATÁS 50. ÉVFORDULÓJÁT ÜNNEPLI. ÜNNEPI TANÁCSÜLÉS: 2012. OKTÓBER 1.

2012. július 31.
1stinternationaldays

1st INTERNATIONAL DAYS at UNIVERSITY of SZEGED FACULTY of AGRICULTURE HÓDMEZŐVÁSÁRHELY HUNGARY 1-4. OCTOBER 2012.

1stinternationaldays-szaktal

A SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM MEZŐGAZDASÁGI KAR A HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FELSŐFOKÚ MEZŐGAZDASÁGI OKTATÁS 50. ÉVFORDULÓJA ALKALMÁBÓL NEMZETKÖZI SZAKEMBERTALÁLKOZÓT SZERVEZ 2012. OKTÓBER 1-4.

2012. július 24.
Augusztusi nyitva tartás
2012. július 23.

MGK-EPULET_HIR

Tájékoztatjuk az érdekelteket, hogy intézményünk 2012. augusztus 6-17-ig zárva tart. Tanulmányi ügyekben a kollégiumban ügyeletet tartunk 8-15 óráig. Felvételivel kapcsolatos kérdéseiket a to@mgk.u-szeged.hu-ra szíveskedjenek megírni.

dijatado_kiemelt

A mögénk került tanévben beért tudományos, kutatói és oktatói teljesítményekért elismeréseket, illetve vezetői kinevezéseket adott át a Szegedi Tudományegyetem általános rektorhelyettese, Rácz Béla professzor. Az SZTE Rektori Hivatala dísztermében július 4-én több mint százan vettek át oklevelet az universitas rektorhelyettesei, illetve az egyetem kari vezetőinek jelenétében.