Szegedi Tudományegyetem, Mezőgazdasági Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  MGK kiemelt hírek
MGK kiemelt hírek

otdk_zaro_kiemelt

A XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Agrártudományi Szekcióját 2015. április 8-10. között a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara és Mérnöki Kara rendezte. A rangos megmérettetésre az SZTE két rendező karának 41 hallgatója nevezett, akik a záró ünnepségen 21 díjat vehettek át.

egyetemi_tavasz_2015_kiemelt

5 héten át 70 helyszínen 270 programmal nyújt szellemi és lelki feltöltődést az SZTE Kulturális Iroda által szervezett 12. Egyetemi Tavasz. A fesztivál 2015. április 13. és május 21. között színes repertoárral várja az érdeklődőket.

sajtotajekoztato_kiemelt

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karára látogatott 2015. március 31-én őexcellenciája Ilan Mor, Izrael Állam magyarországi nagykövete, aki a fakultás dékánjával, Horváth Józseffel a lehetséges jövőbeli befektetési lehetőségekről folytatott megbeszélést. Az eredményt ismertető sajtótájékoztatón megjelent Devecz Miklós, az SZTE kancellárja is.

2015. március 12.

logisztika_napja_2015_1

Logisztika Napja 2015. április 16.

MGK-EPULET_HIR

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Mezőgazdasági Kara Állami Vadászvizsgát megelőző tanfolyamot indít

2015. március 09.

MGK-EPULET_HIR

Az SZTE Mezőgazdasági Kar és a Magyar Juh- és Kecsketenyésztő Szövetség

2015. április 26-án a XXXI. Szent György-napi Juhásztalálkozó alkalmával ismét rendez FŐZŐVERSENYT.