Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2014. szeptember

Tanévnyitó Ünnepi Tanácsülés az SZTE Mezőgazdasági Karán

Tanevnyito_2014-web

2014. szeptember 02.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara 2014. szeptember 1-jén 14 órai kezdettel tartotta Tanévnyitó Ünnepi Tanácsülését. Az ünnepségen a kari vezetés és a Hallgatói Önkormányzat elnöke mellett az elnökség tagja volt Benkő Zsolt, Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város képviselője, aki egykori hallgatóként is derűs szavakkal köszöntötte az elsőéveseket. Az ünnepségen Komarek Levente oktatási dékánhelyettes beszámolt a felvételi eredményekről, Horváth József, a Kar dékánja pedig beszéde és eskütételük után hallgatóvá fogadta a gólyákat. A felsőbb évesek nevében Hatvanyi Ferenc, a kari HÖK elnöke már az újdonsült hallgatókat köszöntötte.

A rendezvény emelkedett hangvétele méltó kezdete volt a 2014-15-ös tanévnek. Értékes mozzanatát jelentette az eseménynek, hogy intézményünk harmadéves hallgatója, Szollár Kitti saját versével köszöntötte a gólyákat, Lauer Ágnes és Lauer Zsolt művésztanárok pedig két zeneművel örvendeztették meg a közönséget.

Fotók a rendezvényről