Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2013. április

Gazdálkodj Okosan! pályázat eredménye

gazdok-web

2013. április 29.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar tehetséggondozó programja keretében, a pályázatokat bíráló bizottság döntése alapján, az alábbi diákok részesülnek díjazásban.

A helyezéseket az ünnepélyes eredményhirdetésen közöljük. Díjazásban nem részesülő pályázók elismerő oklevelet kapnak, amelyet postán juttatunk el.

Az ünnepélyes eredményhirdetés ideje: 2013. április 29. (hétfő) 10:00 óra

Az ünnepélyes eredményhirdetés helye: Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar, 6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.

Tóth Tünde

Szent László Általános Művelődési Központ, Baja

Kovács Tamás

Hódmezővásárhelyi Integrált Szakképző Központ

Gregus Máté Tagintézmény, Hódmezővásárhely

Pap László

Hódmezővásárhelyi Integrált Szakképző Központ

Gregus Máté Tagintézmény, Hódmezővásárhely

Kiss Zsuzsanna, Dékány Rózsa,

Panyik Dorina,

Nagy Anna Angéla

Békés Megyei Tisza Kálmán Szakképző Iskola, Gimnázium és Speciális Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium, Orosháza

Pocsaji Csilla

Szegedi Kiss István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés

Köszönjük a beérkezett pályaműveket. Sok szeretettel várjuk Önöket, iskolájuk igazgatóját és felkészítő tanárukat az ünnepélyes eredményhirdetésre.