Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2012. szeptember

Együttműködési megállapodás aláírása

MGK-utcafront-web

2012. október 4-én az Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara és a Nemzeti Agrárszaktanácsadási, Képzési és Vidékfejlesztési Intézet (NAKVI) együttműködési megállapodást ír alá.

2012. szeptember 25.

A megállapodásban foglaltak szerint a két intézmény segíti egymást az oktatás, kutatás és szaktanácsadás területén. A megállapodás aláírására sajtótájékoztatóval egybekötve kerül sor a délelőtt folyamán, a Karon.
A megállapodást Dr. Bodnár Károly dékán (SZTE MGK) és Dr. Mezőszentgyörgyi Dávid főigazgató (NAKVI) írja alá.

Az aláírási ceremónia után az országos szaktanácsadási bizottság (OSZB) tart kihelyezett, zártkörű ülést a Mezőgazdasági Karon.