Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2012. október

Együttműködési megállapodás a NAKVI és a SZTE MGK között

megallapodas-hir

2012. október 04.

A Nemzeti Agrárszaktanácsadási, Képzési és Vidékfejlesztési Intézet (NAKVI) és a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar között 2012. október 4-én együttműködési megállapodást jött létre. A megállapodásban foglaltak szerint a két intézmény kölcsönösen segíti egymást az oktatás, kutatás és szaktanácsadás területén. A megállapodást Dr. Mezőszentgyörgyi Dávid főigazgató (NAKVI) és Dr. Bodnár Károly dékán (SZTE MGK) sajtótájékoztatóval egybekötve írta alá. A főigazgató kiemelte, hogy a NAKVI részt kíván vállalni többek között a Mezőgazdasági Kar hallgatóinak szakdolgozati konzultálásában is. Az aláírási ceremónia után az Országos Szaktanácsadási Bizottság (OSZB) tartott kihelyezett ülést a Mezőgazdasági Karon.

www.vkszi.hu teljes cikk