Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2012. március

„Gazdálkodj okosan!” pályázat előzetes eredménye

gazdok-hir-3

2011. november 04.

Gazdálkodj okosan pályázat PDF letöltése

Szempontok a bírálathoz PDF letöltése

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar tehetséggondozó programja keretében, a pályázatokat bíráló bizottság döntése alapján, az alábbi diákok részesülnek díjazásban.

A helyezéseket az ünnepélyes eredményhirdetésen közöljük. Díjazásban nem részesülő pályázók elismerő oklevelet kapnak, amelyet postán juttatunk el.

Az ünnepélyes eredményhirdetés ideje: 2012. április 2. (hétfő) 10:00 óra

Az ünnepélyes eredményhirdetés helye: Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar, 6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.

Buzi Róbert

Békés Megyei Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény, Orosháza

Engi Kinga

Tömörkény István Gimnázium, Szeged

Gorzás Evelin

Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény és Kollégium Közgazdasági Szakközépiskolája, Kiskunfélegyháza

Komáromi Mátyás

Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Békéscsaba

Vincze Cintia

Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény és Kollégium Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Középiskolája és Szakiskolája, Kiskunfélegyháza

Köszönjük a beérkezett pályaműveket. Sok szeretettel várjuk Önöket, iskolájuk igazgatóját és felkészítő tanárukat az ünnepélyes eredményhirdetésre.

Hódmezővásárhely, 2012. március 26.

Dr. Bodnár Károly

dékán