Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2011. szeptember

Tanévnyitó ünnepi tanácsülés a Mezőgazdasági Karon

Tanevnyito-webre

A Mezőgazdasági Kar tanévnyitó ünnepi tanácsülése 2011. szeptember 12-én, 15.00 órai kezdettel került megrendezésre Hódmezővásárhelyen, a Mozaik Kamarateremben.

2011. szeptember 06.

Tanévnyitó ünnepi tanácsülés a Mezőgazdasági Karon

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karának tanévnyitó ünnepi tanácsülésére 2011. szeptember 12-én került sor Hódmezővásárhelyen a Mozaik Kamarateremben.

Az ünnepi tanácsülést megtisztelte jelenlétével Dr. Kószó Péter Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város alpolgármestere és Balázs József az Oktatási Csoport vezetője is.

Dr. Bodnár Károly dékán üdvözlő szavait követően az első éves hallgatók fogadalmat tettek, akiket jelképes kézfogással a Kar polgáraivá fogadott.

Az ünnepi tanácsülésen vehette át a Nemzeti Erőforrás Minisztérium köztársasági ösztöndíját Bordé Ádám II. éves mezőgazdasági mérnök szakos hallgató.