Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2011. október

IPA projekt zárása

ipa_hir

2011. október 07.

2011. szeptember 29-30-án került sor az IPA HUSRB/0901/221/045 számú, Serbian-Hungarian Co-operation on Agrochemistry and Pest-control Education (SHAPE) című projekt záró értekezletére és záró konferenciájára az Újvidéki Egyetem Mezőgazdasági Karán. Az értekezleten a két partnerintézmény (SZTE Mezőgazdasági Kar és Újvidéki Egyetem Mezőgazdasági Kar) képviselői bemutatták a projekt eredményeit és értékelték az elvégzett munkát. A projekt 15 hónapos futamideje alatt a kitűzött célok (úgymint tananyagfejlesztés oktatók és gazdálkodók részére, könyvkiadás, oktatás vajdasági gazdák részére 4 településen a növényvédelem témakörében, e-learning platform létrehozása) maradéktalanul teljesültek és minden résztvevő megelégedettségének adott hangot az elvégzett munkáról. A záró konferencián ünnepélyes keretek között került sor a tanúsítványok átadására azon gazdák részére, akik részt vettek a 80 órás növényvédelmi képzésen.

Galéria megtekintése