Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2011. július

Fotópályázat: „Mit jelent számodra a mezőgazdaság?”

fotopalyazat-fooldal-kep

2011. június 30.

fotopalyazat-kiskepA Vidékfejlesztési Minisztérium Vidékfejlesztési, Képzési és Szaktanácsadási Intézet a fiatal, városi lakosság, az egyetemi hallgatók; tanárok és oktatók; fiatal gazdálkodók számára, továbbá a középiskolásoknak digitális fotópályázatot hirdet.

A beküldendő munkák témái:

· aktuális mezőgazdasági munkák,

· vidéki táj, kultúrtáj,

· klímaváltozás érezhető nyomai (pusztító viharok, árvíz, aszály)

· helyi termékek,

· falusi fesztiválok,

· vidéki generációk (idős „paraszt bácsi”, fiatal gazda)

Az egy évnél nem régebben készített fényképek egyszerű regisztrációval, a tájékoztatási tevékenység számára létrehozott önálló honlapon keresztül küldhetők be. Egy fő legfeljebb három pályamunkával nevezhet. A regisztrált pályázók által feltöltött fotók automatikusan megjelennek a webes felületen: www.kap2011.eu , a rendszer azonban három fotóban maximálja az egy felhasználó által feltölthető képek számát. A pályaművek értékelését, bírálatát internetes szavazással - a fenti webes felületen keresztül - a nagyközönség végzi.

Jelentkezési határidő: 2011. szeptember 15.