Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2011. április

Gazdálkodj okosan pályázat eredménye

2011. április 01.
  1. helyezett: 100.000 Ft-os ösztöndíjat és nyelvvizsga lehetőséget nyert:

1

Kormányos Szilvia TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Faragó Klára Kálmánné Rácz Ilona Társállatok, mint az emberi test és lélek gyógyítói. Mire jók a terápiás célból tartott állatok ?
  2. helyezett: 75.000 Ft-os ösztöndíjat és nyelvvizsga lehetőséget nyert:

2

Farsang Alexandra HISZK Gregus Máté Tagintézmény, 6800 Hmvhely, Kaszap u. 29. Nagy Zsuzsanna Rácz András Gazdaságos sertéstenyésztés, és ami mögötte van egy magántulajdonú telepen
  3. helyezett: 50.000 Ft-os ösztöndíjat és nyelvvizsga lehetőséget nyert:

3

Hézső Brigitta Törökkanizsa Gimnázium
Kralja Petra I Karadjordjevica 11
Mijatov Stanko Domonkos Szilvia Hogyan képzeli el településének fejlődését? Hogyan fejlesztené saját környezetét?
  Nyelvvizsga lehetőséget nyertek:
  Név Iskola Igazgató Felkészítő tanár Pályázat címe
  Beier László István Németh László Gimn. Hmvhely Árva László Pillérné Gál Andrea, Antal Henriett Vadállatok megjelenése a városban. Mi az oka és mi a megoldás?
  Bögös Gábor Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépisk. Karcag, Szentannai u. 18. Gyökeres Sándor Papné Benesóczki Mária Csak tiszta forrásból – az ökológiai (bio termesztésről, termékekről – reálisan
  Juhász Anna HISZK Gregus Máté Tagintézmény, 6800 Hmvhely, Kaszap u. 29. Nagy Zsuzsanna Pappné Somodi Ágnes Terápia állatokkal
  Mucsi Dóra HISZK Eötvös József Szakközépisk. Hmvhely, Szent Antal u. 5-9. Orbán István   Vadállatok megjelenése a városban. Mi az oka és mi a megoldás?
  Purák Szandra SZKTT Eötvös József Egységes Gimnázium Szeged, Csongor tér 1. Dr. Gera Tibor Dr. Just Zsuzsanna Miért váltak veszélyessé manapság egyes élelmiszerek?
  Skorka Péter Csaba Harruckern János Közoktatási Intézmény 5900 Orosháza, Kossuth tér 1. Varga Sándor Evanics Deák Anikó A szarvasmarhatartás elemzése
  Vass Norbert Kiskunfélegyháza Szakképző Intézmény és Kollégium Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Középiskolája és Szakiskolája
Kiskunfélegyháza Oskola u. 1-3.

Rózsa Pál   Ahol víz van, ott élet is van

Az eseményekről készült fotók megtekinthetők a galériában