Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2014. június

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

MGK-EPULET_HIR

A Szegedi Tudományegyetem Védelmi Irodája felvételt hirdet a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar Kollégiumába (Hódmezővásárhely) portás munkakörbe.

2014. június 09.

A portás feladata:
- a Kollégium épületébe való be-, és onnan történő kiléptetés házirend szerinti betartatása,
- hallgatók, szállóvendégek és egyéb vendégek be- és kijelentkezésének dokumentálása,
- a Kollégium házirendjének megőrzése érdekében intézkedési és jelentési feladatok ellátása,
- telefonos hívások fogadása és kezelése,
- a külön szabályozott rendszeres ellenőrzési feladatok elvégzése,
- egyéb, a Kollégiumi házirendben és a munkáltató által rá ruházott feladatok elvégzése.

A felvételnél előnyt jelent a személy- és vagyonőri képesítés megléte, valamint angol nyelvtudás. Jelentkezni a SZTE Mezőgazdasági Kar Dékáni Hivatalába (6800 Hódmezővásárhely Andrássy u. 15.) eljuttatott önéletrajzzal lehet. Jelentkezési határidő: 2014. június 20. (péntek) 12:00 óra.