Hírek  --  Hírek  --  MGK Hírarchívum  --  2014. június

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

MGK-EPULET_HIR

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara felvételt hirdet a kar Kollégiumába kollégiumi gondnoki munkakörre.

2014. június 14.

A gondnok feladatai:

• hallgatókkal kapcsolatos adminisztrációs ügyek intézése,

• hallgatók be- és kiköltözésének segítése, a bentlakó hallgatók nyilvántartása,

• bérleményekben a havi teljesítés igazolás, valamint az egyéb jegyzőkönyvek aláírása

• rendkívüli esetekben segítségnyújtás a portásoknak,

• részvétel a károkozással kapcsolatos ügyek intézésében, szükség esetén jegyzőkönyv felvétele,

• a kollégium vagyonának védelme, eszköznyilvántartás, karbantartási munkák felmérése, ellenőrzése,

• szálló-vendégfogadás irányítása,

• egyéb adminisztratív – ügyviteli feladatok ellátása.

A jelentkezővel szembeni elvárások:

• középfokú végzettség,

• felhasználói szintű MS Office (word, excel, irodai alkalmazások),

• erkölcsi bizonyítvány

A felvételnél előnyt jelent:

• jó kommunikációs képesség

• angol nyelvtudás

Jelentkezni a SZTE Mezőgazdasági Kar Dékáni Hivatalába (6800 Hódmezővásárhely Andrássy u. 15.) eljuttatott önéletrajzzal és a szükséges okiratok csatolásával lehet. (Az erkölcsi bizonyítvány esetében legalább az igénylést igazoló szelvényt kérjük csatolni). Jelentkezési határidő: 2014. június 20. (péntek) 12:00 óra.